Визначено переможця чемпіонату Золочівського району з футболу

25 жовтня на стадіоні у с.Ремезівці відбувся матч 13 туру чемпіонату Золочівського району з футболу в якому взяли участь господарі команда “Золота Липа” (с.Ремезівці) і гості “Промінь” (с.Гончарівка).

На матчі вирішувалася доля чемпіонства. У важкій і напруженій боротьбі команда с.Ремезівців завдала поразки гостям з с.Гончарівка, з рахунком 4-3 та здобула друге за свою історію чемпіонство.
За команду господарів відзначилися: лідер першої ліги серед бомбардирів Володимир Гайковий (3 м’ячі) і Пастушок Дмитро (1 м’яч). Після перемоги команда села Ремезівці стала Чемпіоном Золочівського району 2020.

Команду “Золота Липа” (с. Ремезівці) підготував Чипак Богдан Павлович. Також хочеться відзначити капітана команди Ярослава Гевка, воротаря  – Зарічного Андрія, гравців: Шафранського Тараса, Курпіту Василя, Курпіту Богдана, Курпіту Володимира, Курпіту Сергія, Чипака Тараса, Чипака Івана, Гайкового Володимира, Гайкового Романа, Пастушка Дмитра, Старицкого Миколу, Ткача Василя, Сипка Олега, Смереку Богдана, Бишевского Андрія, Фелестина Івана, Козоріза Дмитра, Чипака Андрія, Леськіва Віталія, Смереку Ігоря, Макогонського Василя,  Чипака Романа, Чипака Володимир.

Спортивний кореспондент Тарас Босак
Автор фото Віталій Леськів

Next Post

На Львівщині до поліції надійшло 249 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

Сьогодні, 25 жовтня, станом на 20.00 до поліції надійшло 249 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Про це “Золочів.нет” повідомили у Поліції Львівської області. За кожним з них проводилась перевірка, за результатами яких було відкрито 2 кримінальних провадження та складено 21 адмінпротокол. «Поліцейські реагували на усі, без винятку, повідомлення про […]