Визначено кращих шахматистів району

Шахи – цікавий вид спорту. Гра в шахи вимагає певного мислення, точного розумового розрахунку, аналізу, витримки, великої гри уяви. Українська земля багата талантами. Нещодавно українська шахматистка Анна Ушеніна стала чемпіонкою світу, завоювавши в далекому сибірському Ханти-Мансійську кубок світу серед жінок.
І ось наші юні золочів’яни, що займаються у гуртку шахів Будинку школяра змагалися за свою першість. В старшій групі змагались шестеро юнаків. Перше місце зайняв Володимир Луценко, друге – Юрій Омельчук, третє – Михайло Гриненко.
В молодшій групі змагались дві дівчинки: Олена Діхтяр та Даринка Лисенко, а також семеро хлопчаків. Перше місце отримав Богдан Боднар, друге – Арсен Маркоцький і третє – Олена Діхтяр.


Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами Управлінням з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації.
Суддя змагань Роман Лисенко

Залишити відповідь

Next Post

Вистава "Різдвяна ніч сучасної Диканьки" у Золочівському РНД

19 січня у Золочівському районному народному домі відбулася постановка вистави “Різдвяна ніч сучасної Диканьки”.  Режисер-постановник вистави  Іван Вархола. Сюжетом вистави була казкова, фантастична історія, що сталася на українському хуторі поблизу Диканьки в ніч перед Різдвом, поставлена дещо на сучасний лад. Актори неперевершеною грою  подарувала глядачам масу позитивних емоцій та чудовий […]