Виявлено посадовий злочин в діяльності працівників міліції

aparat18.03.2015 прокуратурою Золочівського району розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість), за фактом неналежного виконання службовими особами Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам, а саме, призвело до втрати на даний час речових доказів, які б мали підтверджувати раніше встановлені та припинені випадки зайняття гральним бізнесом на території району, який є злочинною діяльністю.
Підставою для внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань послужили матеріали службової перевірки, проведеної за дорученням прокуратури району Головним управлінням МВС України у Львівській області.
На виконання вимог до ст. 216 КПК України матеріали вказаного кримінального провадження для подальшого досудового розслідування скеровано у слідчий відділ прокуратури Львівської області.
Слід зазначити, що з початку року це вже другий випадок, коли прокуратура району розпочинає кримінальне провадження за фактами посадових злочинів працівників міліції.

Прокурор Золочівського району Любомир Процак


Залишити відповідь