Вивчення англійської мови за однією з передових програм світу доступне у Золочеві

Запрошуємо Вас та Ваших діток в Золочеві на навчання англійській мові! Ми отримали ексклюзивне право навчання англійській мові, разом з Canadian College of English Language!
Ця методика має необмежені можливості, програми. Вона являється на даний момент однією з передових програм, для учнів всього світу.
У процесі навчання, учні використовують різні онлайн ресурси, такі як: Google документи, Google сайти, YouTube, TED Talks, MSN News, Dictionary.com, Thesaurus.com, Wikipedia, Facebook, Twitter .
В нашій програмі навчання є 7 рівнів, від English 110 до English 145.
З початку навчального року, дітки віком від 6 років, мають можливість вивчати англійську мову з навчальною програмою SMRT, від Канадського коледжу (Canadian College of English Language).
Після проходження наших курсів учні отримують сертифікат міжнародного зразку. Дана методика схвалена грифом Міністерства освіти і науки України і рекомендована до вивчення у загальноосвітніх навчальних закладах.
Формуються різні вікові групи!
А також запрошуємо бажаючих вчителів до співпраці.
Тел.: 0986470090.

Залишити відповідь

Next Post

У розвиваючому центрі "Мудрик" проводиться набір у групи

Дорогі матусі !!!! У розвиваючому центрі “Мудрик” проводиться ранковий тригодинний набір у групи для діток від 4 до 6 років!!!!! Для діток 4-5 років: – Курс “Мудрики” – Кубики Зайцева – Англійська мова – Розвиваючі ігри – Чаювання Для діток 5-6 років: – Ментальна арифметика – ПДШ – Англійська мова […]