Вивчають імунітет до коронавірусу: населені пункти Львівщини, де проводитимуть дослідження

З 7 червня 2021 року на території Львівської області, як і всієї України, проводиться сероепідеміологічне дослідження розповсюдженості антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2, що спричиняє гостру респіраторну хворобу COVID-19. Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

Дослідження передбачає забір зразків крові з вени з наступним визначенням антитіл класу Ig G до коронавірусу SARS-CoV-2, а також проведення опитування безпосередньо у домогосподарствах. Вони були вибрані випадковим чином відповідно до методології дослідження з метою отримати репрезентативну вибірку для всього населення України.

Дане дослідження реалізуються у партнерстві п’яти організацій: Центр громадського здоров’я МОЗ України, Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка, Центр соціальних експертиз ім. Ю. Саєнка, Медична лабораторія «Діла» та Товариство Червоного Хреста України. Також залучені департаменти охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій, заклади охорони здоров’я та окремі медичні працівники.

Львівська обласна державна адміністрація підтримує та сприяє проведенню таких досліджень.

Населені пункти області, обрані для проведення сероепідеміологічного дослідження:

Дрогобицький р-н (м. Борислав, м. Дрогобич, м. Стебник, с. Зимівки, с. Орів, смт Східниця)
Золочівський р-н (м. Броди, с. Будиголош, с. Грабова, с. Гаї-Смоленські, с. Пониква, с. Липина, с. Орани, с. Топорів, с. Заболото, с. Леньків, смт Підкамінь, с. Стрихалюки)
Львівський р-н (м. Кам’янка-Бузька, м. Львів, с. Верени, с. Колоденці, с. Підгайчики, с. Косичі, с. Шопки, с. Потелич – вул. Шевченка, с. Хитрейки, с. Цитуля, смт Брюховичі)
Самбірський р-н (м. Самбір, с. Задністря, с. Тур’є)
Стрийський р-н (с. Довголука, смт Верхнє Синьовидне, смт Розділ, смт Славське)
Червоноградський р-н (с. Торки, смт Жвирка)
Яворівський р-н (м. Новояворівськ, с. Віжомля, с. Добростани, с. Кертинів, смт Немирів)

Next Post

13-річний скутерист загинув внаслідок ДТП на Львівщині

Тринадцятирічний скутерист загинув внаслідок ДТП у Городку – поліцейські проводять розслідування. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області. Поліція Львівщини застерігає – кількість двоколісних транспортних засобів на дорогах постійно зростає, відповідно – зростає кількість дорожньо-транспортних пригод з їх участю. Під час ДТП водії таких транспортних засобів отримують […]