Витяг з реєстру е-лікарняних

Пенсійний фонд України повідомляє, що з травня 2022 року можна формувати та використовувати витяги з Електронного реєстру листків непрацездатності, відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 02.05.2022 №4-1 “Про затвердження форми витягу з Електронного реєстру листків непрацездатності” була зареєстрована в Міністерстві юстиції України 18.05.2022 за №532/37868.
Отримати витяг можна в особистому кабінеті на веб-порталі ПФУ або в паперовій формі, звернувшись до сервісних центрів Пенсійного фонду України.
Щоб отримати витяг самостійно, застрахована особа повинна авторизуватися на веб-порталі ПФУ за допомогою КЕП або BankID. Для цього призначено пункт меню “Запит на отримання паперових документів”, “Витяг з ЕРЛН” у розділі “Комунікації з ПФУ”.
Також і роботодавець має можливість формувати витяг е-лікарняних за своїх працівників в особистому кабінеті на веб-порталі.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4 24 43.

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Next Post

32 журналісти загинули від збройної агресії РФ в Україні

32 журналісти загинули від збройної агресії РФ в Україні – розслідування тривають. Про це повідомляють у Офісі Генерального прокурора. “Офіс Генерального прокурора та органи прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях щодо злочинів РФ відносно 147 представників ЗМІ. 28 з них є іноземними громадянами. За час повномасштабного вторгнення РФ в […]