Виставка у Золочівському замку з нагоди 20-річчя Музею східного мистецтва (відео)

У виставковій залі Великого палацу відділу «Музей-заповідник «Золочівський замок» з нагоди 20-річчя відкриття Музею східного мистецтва, що функціонує в Китайському палаці, відкрилася нова виставка творів мистецтва. На цій виставці представлені унікальні експонати, придбані Галереєю та подаровані вдячними відвідувачами.

Відвідувачі виставки зможуть побачити китайські художні емалі та шовкове вишиття, японський живопис, цуби та окімоно, камбоджійську металопластику, мусульманські меблі та ритуальні предмети. Ці експонати відображають розмаїття культурних традицій та релігійних вірувань Азійського континенту.

Виставка триватиме до 25 серпня 2024 року. Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва відвідати цю унікальну експозицію і насолодитися багатством східної культури.

Next Post

У Золочеві показали виставку залишків пошкодженої техніки російсько-української війни (відео)

26 травня бійці 146 окремого ремполку показали виставку залишків пошкодженої техніки російсько-української війни. Це техніка, з якою російська армія вдерлася на територію суверенної держави і отримала гідну відсіч українських захисників. На виставці показано збитий “шахед”. Про це повідомив заступник командира полку з морально-психологічного забезпечення Андрій Грузінцев. Виставка залишків пошкодженої техніки […]