Виробництво і продаж систем автономної каналізації для котеджів та дач

Компанія «СИСТЕМИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ» вже більше 10 років концентрує свою діяльність виключно в області розробки і виробництва обладнання з очищення стічних вод торгової марки ZELENA SKELIA®. Завдяки застосуванню ряду запатентованих європейських технологій, комплектуючих і матеріалів відомих світових брендів, нам вдається утримувати лідируючі позиції на ринку України.
Компанія надає послуги створення автономної каналізації для будинків та котеджів, для ресторанів та готелів, для котеджних містечок та підприємств.
Переваги каналізації від «СИСТЕМИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ»:
– без постійних викликів асенізатора
– відсутні шум і неприємний запах
– очищення стічних вод на 98%
Монтаж септиків “під ключ” з гарантією 12 років.
Підхід компанії «СИСТЕМИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ» дозволяє взяти повну відповідальність за екологічну безпеку Вашої ділянки і виправдати очікування щодо надійності роботи, комфортної експлуатації і простоти обслуговування систем автономної каналізації.
Сподіваємося, що Ви приєднаєтеся до більш ніж 3000 клієнтів, які довірили компанії «СИСТЕМИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ» вирішити проблему відсутності центральної каналізації за допомогою обладнання ZELENA SKELIA®.
Контактний тел.: 068 979 11 92.
https://zs6.com.ua/

Next Post

Поїздка під час осінніх канікул до Італії

Паломницький центр “Віфлеєм” запрошує школярів з 27 жовтня по 2 листопада провести осінні канікули в Італії. Маршрут: Венеція, Генуя, Рим, Ватикан, Верона. Вартість поїздки 245 Євро +200грн. Контактний тел.:0972701452 Наталія Гевко. Поділіться цим у соцмережах: