Випускний у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України

 Минулого тижня в Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України закінчились випускні іспити курсантів строкової служби, які тривали чотири дні і складались з таких предметів як стройова, гуманітарна, вогнева, фізична, спеціальна та тактична підготовка військ.

З нагоди випуску курсантів на стройовому плацу частини відбулися урочисті заходи, де заступник командувача внутрішніх військ з бойової та спеціальної підготовки генерал-лейтенант Сергій Конопляник привітав курсантів із закінченням навчання та побажав щасливої та безпечної подальшої служби.

Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко, під час свого виступу подякував військовослужбовцям за сумлінне навчання та бажання досягати поставленої мети.

На врученні посвідчень про закінчення Навчального центру внутрішніх військ, військовослужбовців, які здали іспити на відмінно, було нагороджено грамотами та подяками.

Понад 1200 військовослужбовців отримали посвідчення та були направленні до військових частин внутрішніх військ для подальшого проходження військової служби.

Лейтенант Дмитро Жмовка

Залишити відповідь

Next Post

Українців вже 45,5 мільйонів

На початок 2012 року чисельність населення України становила 45 636,6 тисячі осіб. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України. За чисельністю населення наша країна стало посідає п’яте місце серед європейських країн та друге місце серед країн СНД після Росії, наголосили у відомстві. Вже 20 років в Україні річна чисельність померлих перевищує чисельність […]