Випуск – 2012. Прощай рідна школо!

Кожен випускник  з радістю згадує ті чудові дні, коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає  свою першу вчительку, і перше кохання, і першу п’ятірку в щоденнику. Як  це все чудово! За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірня сукня та завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати гідні подвиги. І ось нарешті прийшов той довгоочікуваний день, про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято має запам’ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось довгоочікуваний випускний.

12 травня 2012 року свято випускного вечора відзначили випускники Золочівщини та усієї України. Випускники всіх Золочівських шкіл зібралися разом, щоб пройти урочистою ходою по місту під  урочистий марш військового оркестру.

У святі випускників взяли участь голова Золочівської державної адміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник відділу освіти Золочівської РДА Володимир Бартошик, які привітали випускників.

Залишити відповідь

Next Post

Церква Воскресіння Господнього

Продовжуємо нашу віртуальну мандрівку Золочівщиною. Сьогодні ми пропонуємо Вам відвідати церкву Воскресіння Господнього у місті Золочеві. Поділіться цим у соцмережах: