Виникли податкові запитання? Використовуйте ЗІР!

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що на офіційному вебпорталі ДПС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який містить достовірну і повну довідкову інформацію у сфері оподаткування,  єдиного внеску та електронних довірчих послуг.

У розділах ЗІР ви знайдете: запитання – відповіді, нормативні та інформаційні документи, останні зміни в законодавстві, Єдиний реєстр ІПК, електронний кабінет, податковий календар та багато іншого.

Відтак, якщо ви хочете отримувати інформацію швидко та оперативно, користуйтеся інформаційними ресурсами ДПС з вашого ПК або з мобільного, або  знаходьте інформацію через інформаційний ресурс ЗІР. Все що для цього потрібно – перейдіть за посиланням: http://m.zir.tax.gov.ua/ та завантажите мобільний додаток ЗІР на базі Android та IOS.
Користуйтеся електронними сервісами ДПС та економте свій час.

  Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Вітання для Лукавецького Ігоря Володимировича

Свій 50-річний ювілей святкує Лукавецький Ігор Володимирович. Коханого чоловіка, люблячого батька, найкращого дідуся щиро вітають дружина Оксана, діти Оленка, Віталік та Миколка, зять Сашко та внучка Соломійка. Наш милий і любий, найкращий у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Щоб сонце і зорі плекали тепло, І щоб завжди здоров’я у тебе […]