Виникла потреба терміново виготовити копії ключів?

tileЯКІСНО, БЕЗПЕЧНО, ШВИДКО І НЕДОРОГО!
В нашій майстерні, виготовлення дублікатів ключів здійснюється кваліфікованими спеціалістами на новітньому обладнанні із використанням оригінальних заготовок для ключів виробництва провідних світових фірм. Це запорука якості виконання! Вам запропонують виготовити не тільки дублікати механічних ключів, а й зробити копію безконтактних карток доступу, а також виготовити автомобільні ключі з мікрочіпом. Пам’ятайте, що при втраті єдиного автомобільного ключа його відновлення обійдеться Вам МІНІМУМ в три рази дорожче!
На виконану роботу надаємо ГАРАНТІЮ!
zolochivЯкщо виникає проблема з рідкісним ключем, якого не маємо в наявності – не переймайтеся – замовимо і протягом доби ключ готовий.
Для постійних і гуртових клієнтів знижка 5-15%.
Асортимент заготовок і обладнання постійно оновлюється.

Будемо раді Вас бачити за адресами:

м. Золочів, вул. Героя України Степана Бандери, 6 (біля таксі)
м. Буськ, вул. Петрушевича, 2А (м-н Квест)
тел.:0964804474, 0961373998

Залишити відповідь

Next Post

Ірина Сех доручила перевірити всі військкомати області

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех доручила правоохоронним органам здійснити перевірку районних військових комісаріатів Львівщини щодо порушень та з приводу можливих корупційних дій їхніх керівників. Про це повідомив 3 червня на сесії Львівської обласної ради перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник. Він зазначив, що напередодні відбулася нарада щодо проблемних питань мобілізації, […]