Викрили факти незаконного перевезення та захоронення львівського сміття у Вінницькій області (відео)

Правоохоронці Львівщини викрили факти незаконного перевезення та захоронення львівського сміття у Вінницькій області. Про це інформують у поліції Львівщини.

“Правопорушення виявили співробітники відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області в ході досудового розслідування, відкритого за фактом розтрати коштів, що виділяються з бюджету міста Львова на відшкодування додаткових витрат на перевезення твердих побутових відходів.

9 серпня, під час огляду приватної земельної ділянки, розташованої у Вінницькій області, правоохоронці виявили факти незаконного перевезення, скидання, зберігання та захоронення сміття, вивезеного зі Львова.

Встановлено, що перевезенням твердих побутових відходів займаються підприємці, які працюють на договірних умовах. Правоохоронці виявили та вилучили п’ять вантажних автомобілів, якими перевозилось сміття та трактор, за допомогою якого проводилось його захоронення. Встановлено, що до незаконного перевезення відходів зі Львова причетні п’ятеро мешканців Пустомитівського та Золочівського районів віком від 26 до 55 років.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за ч.3 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України, триває.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавленням волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого”, – йдеться у повідомленні поліції Львівської області.

“Львівське сміття з Житомирщини переїхало до Вінниччини.

Як правило, визначення проблеми – це півшляху до її вирішення. Але не у випадку з львівським сміттям.

Незважаючи на те, що прокуратура не раз звертала увагу на проблему з транспортуванням та захороненням сміття, поступу у вирішенні цієї проблеми нема.

Слідством і далі щоденно фіксуються факти незаконного захоронення твердих побутових відходів.

Змінюються лише місця.

Вчора проводили комплекс чергових слідчих дій вже на території Вінницької області, де на земельній ділянці сільськогосподарського призначення захоронено близько 50 фур львівського сміття.

Покарання за незаконні дії знайде своїх «героїв», але відкритим залишається питання як спонукати чиновників до справжнього вирішення цієї проблеми”, – повідомила прокурор Львівщини Ірина Діденко.

Next Post

Вітання для Менько Стефанії Петрівни

Святкує поважний 90-річний ювілей Менько Стефанія Петрівна. Дорогу хресну маму вітає похресник Петро з сім’єю. До привітань приєднується похресниця Люба з сім’єю. Таке суцвіття літ не кожен назбирає,Такий великий скарб не кожен осягне.А молодість човном все далі відпливаєІ серця ніжних струн лиш іноді торкне.Від нас Вам подяка і шана високаЗа […]