Вихованці Золочівського ЦДЮТ розмалювали стіни закладу

Зразковий гурток образотворчого мистецтва Золочівського ЦДЮТ (Кирилова О.В.) розмалював стіни рідного закладу. Днями гуртківці закінчили творчу роботу. Це був новий цікавий досвід для юних художників, адже це не тільки захоплюючий творчий процес, але й надзвичайно відповідальний. Діти з радістю допомагали один одному й ділилися емоціями й новими враженнями. Колективна робота була надзвичайно цікавою й тривала в дружній атмосфері й надихала на творчість.

Хочемо подякувати усім вихованцям, що брали участь, а саме Чепелюк Марії, Дворник Ірині, Ружицькій Зоряні, Лилик Вероніці, Песік Вероніці, Копець Дарині, Фесюк Анастасії, Сябризі Софії, Галятовській Марії, Сенчуку Роману. І особлива подяка директору ЦДЮТ Петришин О.А. за довіру юним вихованцям і за змогу творити не тільки на папері, а й на великих просторах рідних стін.

Золочівського ЦДЮТ

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська Мала академія: Струни вічності (відео)

Вас вітають вихованці секції української літератури Золочівської Малої академії (директор Ольга Миронівна Климук та керівник Марія Петрівна Рибка), учні 9 класів Жуківської загальноосвітньої школи та Шпиколоського НВК. У цей особливий для нас час, коли всі перебуваємо у Великому пості ми провели дослідницьку роботу і записали ряд релігійних віршів та страсних […]