Вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації взяли участь Всеукраїнських театральних зустрічах

“Будьте щасливі тут і зараз, інакше це ніколи не трапиться!”- під таким гаслом 15 березня 2019 року пройшли ХІІІ Всеукраїнські театральні зустрічі “Червоноград скликає друзів”.  Ініціаторами та організаторами проведення такого чудового свята була Червоноградська Міська Громадська Організація Неповносправної Молоді “Ніка”.

Учасниками зустрічей були аматорські колективи з різних міст України, а саме: Буська, Сум, Червонограда, Луцька, Городка, Золочева, Одеси, Львова, Києва, Шостки, Харкова, Сокаля, Хмельницького.
На сцені було представлено номери у найрізноманітніших жанрах: пісні, гра на скрипці та сопілці, пантоміма, танці, вистави, вірші, театр тіней.

Працівники та вихованці Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей інвалідів не могли не відгукнутись на запрошення у місто Червоноград, яке було заздалегідь нам надіслане організаторами, щоб було достатньо часу підготуватись до участі у святі.

П’ятеро діток спільно зі своїми наставниками привезли на червоноградську сцену “Свято зустрічі весни”, де показали, що наша Україна багата на звичаї та традиції і прихід весни для кожного з нас є особливим, він символізує оновлення життя, прихід чогось нового та кращого. В ролі Весни виступила вихователь Головацька Г.В., яка запам’яталась усім глядачам. Діти виступили в ролях весняних місяців та розповіли присутнім про те, які свята ми святкуємо весною. Звучали пісні “Дівчина-весна” та “Мамо-мамочко моя”, оскільки місяць травень дарує нам чудове свято мами.

Чудову організацію, теплий прийом, смачний обід, гарні подарунки та відзнаки, а найголовніше-масу позитивних емоцій та вражень і нові знайомства усе це подарував нам Червоноград. Щира подяка Наталії Хайсановій голові ГО “Ніка” та усім хто долучився до організації зустрічей, спонсорам та учасникам дійства.

Саме такі масштабні зустрічі дають нам можливість показати, що людина з особливими потребами потрібна суспільству і може бути прикладом для інших. Просто потрібно побачити ту енергію, той запал, який є в їхніх очах, коли вони виступають на сцені. Це чудова можливість розкрити свій талант та познайомитись з новими хорошими людьми. Тому ми з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!
Золочівський районний центр
соціальної реабілітації дітей інвалідів