Вихованці Центру надання соціальних послуг привезли нагороди із Чемпіонату України з боча

Срібло за нами!

Проводився чемпіонат України з боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату у
м. Одеса, з 23.04 по 28.04.2020, де Львівську область гідно представляли вихованці відділення надання послуг в умовах денного перебування КЗ “Центр надання соціальних послуг”.

Чемпіонат України проводився Укрцентром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Загалом, участь у змаганнях взяло 16 команд з різних областей.

Пишаємось нашими спортсменами, які вибороли срібло у командній грі ВС-1 та ВС-2! В особистому заліку, наша вихованка Александрович Любов отримала бронзу!

Дякуємо усім нашим дівчаткам за такі гарні результати, а саме: Хахулі Вікторії (наймолодша учасниця за всю історію чемпіонатів), Борисяк Марті, Рущак Соломії, Александрович Любі! Також вдячні батькам, які супроводжували дівчат, тут безперечно є ваша перемога! І не було б ні здобутого результату, ні участі, якби не Гураль Богдан Орестович та тренер з бочча Кучер Ірина Степанівна, які зуміли організувати поїздку, дати дітям поштовх до участі та віру в себе!

Ми щиро радіємо за наших спортсменів та вдячні за такий Великодній подарунок!

Next Post

Вітання для Надії Савчук

Святкує 50-річний ювілей Надія Савчук. Кохану дружину, дорогу матусю, бабусю вітають чоловік Володимир, дочка Марія з чоловіком Андрієм, син Роман з дружиною Марією, внуки Евеліна, Артур, Платон, Поліна. Хай щастя переповнює це ювілейне свято,Хай золотиться мрії небосхил.А доля радості дає багато,Енергії, завзяття, сил.Тепло й добро нехай дарує світ,Дай, Боже, і […]
Вітання