Вийшла нова версія фотошоп – Adobe Photoshop CS6

Компанія Adobe Systems оголосила про вихід публічної бета-версії нового покоління найвідомішого редактора растрових зображень – Adobe Photoshop CS6. Починаючи з четверга на сайті компанії можна безкоштовно скачати версії для Windows і Mac OS X.

Зазначимо, офіційний реліз Adobe Photoshop CS6 очікується в першій половині цього року. Вартість фінальної версії, за даними техноблога Engadget, складе 699 доларів за стандартну редакцію і 999 доларів за повний пакет (Extended). Adobe пояснює, що бета-версія Photoshop CS6 включає в себе всі функції майбутньої редакції Photoshop CS6 Extended, в тому числі функції 3D-редагування. Таким чином, вона є найбільш повною в плані можливостей. У числі нових функцій нового “фотошопу” – інструмент Content Aware Fill, який видаляє з фотографії небажані елементи і заповнює простір, що утворився вмістом навколишнього фону. За допомогою Content Aware Patch тепер можна вказати, які частини зображення повинен проаналізувати Photoshop перед заливкою, а Content Aware Move дозволить перетягувати об’єкти і людей, автоматично відновлюючи фон. У бета-версії Photoshop CS6 також з’явилися розширені інструменти для 3D-візуалізації і редагування відео.

За матеріалами: ТСН

Залишити відповідь

Next Post

Як в Україні Сорок святих відзначають

На Сорок святих, або Сорок мучеників (22 березня), у давнину кожна господиня мала пекти пироги, пампушки чи інше печиво. В різних регіонах України його іменували по-різному, але здебільшого це були назви птахів — «сороки», «жайворонки», «буслики», «птички», «пташки». Вірили, що саме на Сорок святих з вирію повертаються пернаті — 40 різних порід. […]