Вихованка Золочівського ЦДЮТ одна з переможців Всеукраїнського конкурсу «Єдина країна» (відео)

kozuchУ Незалежній асоціації банків України (НАБУ) у м. Київ, напередодні Нового року відбулось нагородження Переможців Всеукраїнського дитячого конкурсу малюнку та фотографії «Єдина країна», який оголосила Благодійна організація «Ліга Банків України» за підтримки Асоціації.
Однією із переможців конкурсу «Єдина країна» стала вихованка Золочівського ЦДЮТ, арт-гуртка «Палітра» – Козич Юлія (9 років), художнім керівником якого є – Гевко Галина. Вони побували у столиці, у головному офісі НАБУ, де були нагороджені грамотою (ІІІ-місце) та цінними призами.З найяскравішими побажаннями, від імені НАБУ та від себе особисто, Виконавчий директор Олена Коробкова щиро привітала з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Побажала : «Для всіх нас Новорічні свята та Різдво Христове – це особливі свята, які з дитинства відкривають для нас казковий світ мрій та чудес. Сьогодні найважливішим для кожного з нас є мир в нашій країні, і я свято вірю, що він настане найближчим часом!»
Зображення кращих робіт (малюнки та фото переможців) будуть використанні для оформлення календаря БО «Ліга Банків України» та Асоціації «НАБУ» на 2015 рік, які будуть передані нашим військовим у зону АТО.
У своєму задумі конкурс містить особливу місію:
___ підвищення обізнаності у молоді України стосовно ситуації на Сході країни та підвищення
патріотизму;
___ популяризація серед молоді патріотичного настрою по відношенню до України;
___ підвищення культури серед дітей, молоді та суспільстві загалом стосовно цілісності і
недоторканності України;
___ підтримки духу захисників Вітчизни на Сході України.

Організатори конкурсу провели веселе та захоплююче свято для дітей. Діти з радістю брали участь у веселих конкурсах, іграх та забавах. Весело було усім.

На завершення, побували на Сафіївській площі біля Головної новорічної ялинки України.


Залишити відповідь

Next Post

Зустріч з воїнами АТО у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст.

Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно і тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне і спокійне життя. Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді […]