Виготовлення всіх видів реклами – студія “Квест”

kvestВ наш  час високої конкуренції та швидких темпів життя Реклама — це  діалог між продавцем і споживачем для ефективності Вашого бізнесу. Вдаючись до реклами, фірма створює імідж марки і формує  рівень популярності у кінцевих споживачів. Реклама — основний інструмент успіху. Ті хто думають про майбутнє своєї  компанії впевнені – без реклами нікуди. 

Студія «Квест» допомагає своїм клієнтам створювати досконалий  імідж за допомогою неперевершеного дизайну та нових ідей в рекламі. Своїм завданням студія бачить професійне виконання обов’язків, відповідальне і не менш поважне ставлення до кожного клієнта. Наша робота базується на індивідуальному підході до кожного клієнта та професіоналізмі.

Ми працюємо над створенням логотипів, буклетів, візиток, банерів та вивісок, веб-сайтів, а також іншої рекламної продукції. Займаємося розробкою фірмового стилю, стратегіями рекламних рішень у поліграфічній продукції, упаковки і зовнішньої реклами.

Основні напрямки нашої діяльності такі:

Серед наших клієнтів є державні та приватні установи, підприємства, банки, навчальні і медичні заклади, аптеки та ін.

Наші спеціалісти втілили в життя ряд складних проектів, що дозволяє гарантувати якісний результат.

Чекаємо на вас за адресою:

вул. Героя України  С.Бандери, 1; м.Золочів, Львівська обл. , Україна

http://www.kvest.in 

e-mail: kvest.in@ukr.net

моб. тел: 067 354 04 34

Залишити відповідь

Next Post

Екологічний податок за утилізацію транспортних засобів

Золочівська ОДПІ повідомляє, що з 01 вересня 2013 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу щодо запровадження екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (Закон України від 04.07.13р. №422). Платниками цього податку є особи, які: – ввозять на митну територію України транспортні засоби та/або кузови до них (за […]