Вигода доставки суші додому в Херсоні від Смакі-Макі

Суші

Суші в Херсоні – більше не особлива і недоступна простим людям їжа, а справжні ласощі, які можна придбати недорого в ресторані Смакі-Макі. Заклад пропонує комфортні умови для клієнтів, недорогі ціни та велике, смачне меню, створене бренд-шефом.

У чому вигода доставки суші кур’єром по Херсону

Доставка готової їжі додому – найпопулярніша послуга в сучасності. Нею користуються люди, які працюють, які не встигають приготувати вечерю або не взяли нічого на обід в офіс. Сервіс, представлений Смакі-Макі, дозволяє суттєво економити час і сили, не вимагає стояти біля плити після важкого робочого дня для приготування чогось смачненького. Все це з лишком замінюється доставкою азіатської, корисної та низькокалорійної їжі.
Доставка суші вигідна, оскільки:
• Ресторан пропонує лише свіжі, якісні страви, які готуються під кожного клієнта. В результаті ви отримуєте смачні ласощі щойно з-під ножа;
• Доставка здійснюється в спеціальних коробках та термобоксах (у разі купівлі темпура ролів), що дозволяє зберегти якість, свіжість та зручну температуру для вживання;
• Кур’єри здійснюють безкоштовну доставку не лише в межах міста, а й за його межами у разі замовлення певної суми;
• Використання кур’єрських послуг заощаджує сили, час і гроші, оскільки готова їжа з ресторану коштує дешевше, ніж купівля інгредієнтів та їх приготування.
Крім того, вибираючи доставку від Смакі-Макі, не потрібно підбирати ресторан у найближчій доступності від будинку, щоб відвідати його з друзями чи родиною. За допомогою кур’єра можна замовити будь-які страви з меню, включаючи як основні, так і супи з салатами, що пакуються для зручності у спеціальні ємності.

Особливості ресторану Смакі-Макі

Заклад використовує виключно натуральні, свіжі продукти, які отримують від перевірених часом постачальників. В результаті клієнти можуть бути впевнені у свіжості та якості страв, які доставляють ресторан.
Головна відмінність закладу – в асортименті, що постійно поповнюється цікавими варіантами. Рецепти створюються та тестуються шеф-кухарем, а найкращі можна оцінити у меню. В результаті доступні не лише кілька видів маки, Філадельфії та Каліфорнії, а й оригінальні шматочки з куркою, манго, чилі та іншими начинками.
У Смакі-Макі є власна бонусна програма, що приваблює більше клієнтів і є своєрідним кешбеком. Близько 5% кожного замовлення повертається на особистий рахунок клієнта, даючи можливість витратити накопичене на нові страви.
Крім того, у разі запізнення кур’єрів ресторан компенсує це бонусними балами з розрахунку 1 хвилина – 1 бал (гривня).

Next Post

Що таке роли темпура: пробуємо новинку від Смаки-Макі

Суші в Сумах – популярна страва, яка завоювала серця людей завдяки своїй різноманітності та мінімалізму. Однак існує один особливий вид суші – темпура, який разюче відрізняється від своїх японських побратимів. Що ж це таке і як замовити темпуру у Смакі-Макі? Темпура роли від Смакі-Макі: страва з історією Роли темпура – […]
Суші