Вихідні дні – 2013: Кабмін назвав святкові та вихідні дні

vuhidniКабінет Міністрів України своїм розпорядженням визначив святкові та неробочі дні в Україні у 2013 році, а також рекомендував відповідний графік перенесення робочих днів.

Відповідне розпорядження, розроблене Мінсоцполітики, ухвалено на засіданні Уряду 19 грудня.

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, в 2013 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться у такі святкові дні і дні релігійних свят:

1 січня – Новий рік (вівторок);
7 січня – Різдво Христове (понеділок);
8 березня – Міжнародний жіночий день (п’ятниця);
1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих (середа, четвер);
5 травня – Великдень (неділя);
9 травня – День Перемоги (четвер);
23 червня – Трійця (неділя);
28 червня – День Конституції України (п’ятниця);
24 серпня – День незалежності України (субота).

Вихідні дні на Новий 2013 рік з урахуванням чинного розпорядження КМУ № 1210-р «Про перенесення робочих днів у 2012 році» триватимуть три дні: з 30 грудня 2012 року по 1 січня 2013 року. Вже 2 січня на жаль доведеться іти на роботу.

Вихідний день 7 січня (Різдво), що випадає на понеділок, також забезпечує нам триденні різдвяні канікули.

Міжнародний жіночий день 8 березня – п’ятниця. Відтак, для привітання жінок чоловіки матимуть також три вихідні дні.

А ось 1 і 2 травня 2013 року (День солідарності трудящих) – це середа і четвер. У зв’язку з тим, що між святами та двома вихідними знаходиться один робочий день, проектом розпорядження Кабміну пропонується зробити 3 травня вихідним днем і перенести роботу на суботу 18 травня.

Великдень у 2013 році припадає на 5 травня (неділя). Згідно зі статтею 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Отже на початку травня матимемо цілих 6 вихідних днів поспіль.

Крім цього, День перемоги, 9 травня випадає на четвер. Уряд також планує наступний день 10 травня зробити вихідним і перенести робочий день на 1 червня.

Трійця (23 червня), завжди відзначається по неділях, отже, це додає нам ще один вихідний 24 червня.

На цьому ж тижні ще одне свято – День Конституції (28 червня), який випадає на п’ятницю. Але канікул тут не заплановано.

І нарешті День Незалежності (24 серпня) святкуватимемо у суботу, а відтак КЗпП додасть нам ще один день на це свято у понеділок, 26 серпня.

Джерело:   zib.com.ua

Залишити відповідь

Next Post

До уваги громадян та платників податків!

Золочівська міжрайонна державна податкова інспекція Львівської області ДПС знаходиться за   адресою: 80700, м. Золочів, вул. Лермонтова, 1. Телефони керівництва  Золочівської МДПІ: Перший заступник начальника Золочівської МДПІ Первухіна Ольга Петрівна   –  (03-265)-4-52-04 Заступник начальника Золочівської МДПІ Лазорчик Ірина Тадеївна  –  (03-265)-7-06-64 Телефони структурних підрозділів  Золочівської МДПІ: Відділ адміністративно-господарського забезпечення    –    (03-265)-4-33-79; Сектор […]