Види масажерів та їх використання

Кожній людині, для регулярного догляду за собою, варто включити не тільки фізичні тренування, догляд за тілом, правильне харчування, а й догляд за обличчям. Для того, щоб масаж обличчя мав результат, людині необхідно робити низку інтенсивних натискань на активні точки, поєднуючи при цьому дію масажера та роботу пальців рук. Фахівці стверджують, що працюючи з масажером на обличчі, його варто рухати повільно і не надто сильно, допускаючи легке ковзання по поверхні шкіри, щоб не нашкодити їй випадково. Вибираючи масажер для обличчя, варто розуміти, що він впливає на шкіру за допомогою хвиль ультразвуку – якщо це електричний пристрій. Якщо це ручний масажер, то його вплив відбувається за рахунок певних натискань при мануальній техніці. В обох випадках, масажер сприяє запуску та виробленню еластину і колагену. Масажний пристрій підтягує шкіру, роблячи її гладкою, ніжною та пружною, часто користувачі помічають, що шкіра стає чистою і виглядає більш здоровою. Користувачі все частіше для домашнього застосування вибирають масажер для обличчя, тому що з його допомогою можна позбутися шкірного сала та глибоких забруднень, а також зменшити пори. Всі масажери надають рефлекторний вплив, стимулюючи нервові закінчення у процесі масажу.

Види масажерів та їх використання

Масажер являє собою пристрій, який складається зі зручної ручки  анатомічної форми і головки, в якій закріплений масажний ролик, що ідеально підходить для масажу контурів обличчя. Грамотно підібраний масажер допоможе якісно опрацювати всі м’язи на обличчі, тим самим зберігши його ідеальний зовнішній вигляд. Масажер – це універсальний товар, він підходить як чоловікам, так і жінкам, безшумно працює, а зміна кута нахилу дозволить самостійно розробити для себе найбільш підходящу програму по догляду за собою.

На сьогоднішній день масажери для обличчя ділять на такі види:

  • механічні;
  • вакуумні;
  • ультразвукові;
  • інфрачервоні;
  • лазерні;
  • мікрострумові;
  • роликові;
  • багатофункціональні.

Грамотне використання масажера допоможе досягти бажаного результату за короткий проміжок часу. Перед початком роботи з приладом користувачеві необхідно вимити та висушити шкіру обличчя, далі, за бажання накласти відповідний масажний засіб та приступити до роботи, дотримуючись рекомендацій виробника. Деякі люди вважають за краще починати роботу з ручного розігріву м’язів обличчя, а далі використовувати масажер для закріплення результату. Косметологи та майстри масажу стверджують, що найкращий ефект від масажера можна отримати, якщо використовувати його на чистій шкірі без залишків макіяжу з додаванням олій.

Роблячи масаж, користувач може самостійно виконувати поперечні та поздовжні рухи, особливу увагу варто приділити напруженим м’язам, але, не допускаючи появи хворобливих відчуттів. В результаті таких систематичних процедур, людина відчуватиме приємне тепло і помітить легке почервоніння шкіри. Варто розуміти, що максимального ефекту можна досягти при регулярному масажі обличчя та дотриманні рекомендацій покрокового проведення процедури.

Бажаючи робити масаж обличчя самостійно достатньо відвідати будь-яке з відділень салону Ортомедіка і вибрати там виріб, що сподобався. Наші фахівці завжди допоможуть з вибором масажеру або іншого товару, проконсультують щодо моделі, що цікавить. Роблячи масаж обличчя самостійно, людина може швидко позбутися напружених м’язів, запобігатиме віковим змінам на шкірі. Також використання спеціалізованого масажера підвищить пружність шкіри, розгладить дрібні зморшки, і простимулює кровотік.

Купивши масажер для обличчя в салоні Ortomedica, користувач отримує якісний товар від світових лідерів ринку за доступні гроші, та можливість доглядати за своєю шкірою вдома аналогічно як у салонах краси. У нас ви також можете знайти товар з таких категорії: масажні ванночки для ніг, ручні масажери, масажери для шиї, масажери для ніг та спини. Відвідайте наш салон та переконайтеся особисто у високому професіоналізмі наших працівників, а також в якості товару.

Чекаємо на вас у таких містах: Київ, Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Харків, Одеса та в багатьох інших на території України.

Next Post

Що нового у світі вишивальних машин: функції та можливості

Завдяки стрімкому розвитку технологій, змінюється й галузь вишивання. Сучасні професійні вишивальні машини не лише здатні відтворювати складні візерунки, але й пропонують користувачам широкий спектр нових функцій та можливостей. Так, в наш час процес вишивання став значно ефективнішим, простішим, але при цьому — залишається надзвичайно творчим. Що нового у світі вишивальних машин, […]