Виділили додаткові кошти на пам’ятник Степану Бандері

На завершення пам’ятника Степанові Бандері у Львові та реконструкцію площі Кропивницького, на якій встановлено пам’ятник Львівська обласна рада виділила додатково 2,4 мільйона гривень. Дані кошти передбачено програмою соціально-економічного та культурного розвитку області на 2011 рік. За це рішення проголосувало 92 депутатів зі 116.

Також рада виділила 1,2 мільйона гривень на реконструкцію, реставраційно-ремонтні роботи та пристосування приміщень будинку музею національно-визвольних змагань на вул. Лисенка, 23а у м. Львові.

Ще раніше під час ухвалення обласного бюджету на 2011 рік Львівська облрада виділила 1,2 млн. грн. на завершення пам’ятника Степанові Бандері. Ці кошти взяли із видатків на утримання апарату та представницькі витрати Львівської обласної ради та облдержадміністрації.

За матеріалами: www.oblrada.lviv.ua

Next Post

28 травня річниця смерті Івана Франка

Великий Каменяр українського народу Іван Франко народився 27 серпня 1856 р. у Нагуєвичах Дрогобицького повіту. Малий Франко ріс винятково допитливим та обдарованим хлопчаком, саме тому 1862 р. Батько (коваль Яків Франко) віддав його до початкової школи в селі Ясениця-Сільна, де викладали польську і німецьку мови та початкову арифметику. Далі було […]