Виділено 5,3 млн. грн. на проведення реконструкції каналізаційного колектора у Золочеві

Як повідомляють у Фінансовому управлінні Золочівської районної державної адміністрації отримано 5 300,0 тис. грн. субвенції з державного бюджету, яка повністю перерахована Золочівській міській раді на проведення реконструкції каналізаційного колектора по вул. Героя України Степана Бандери.

Отримано 5300,0 тис.грн. субвенції з державного бюджету на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності, яка відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 року № 430-р «Про затвердження розподілу у 2019 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності» повністю перерахована Золочівській міській раді на проведення реконструкції каналізаційного колектора по вул. Героя України Степана Бандери“,-  інформують  у Фінансовому Управлінні Золочівської РДА.

Нагадаємо, що проводяться роботи по вул. Героя України Степана Бандери. Аби виконані роботи були якісними, закликаємо громадськість до контролю.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Володимира Розвадовського

Святкує свій 40-річний ювілей Володимир Розвадовський. Дорогого племінника вітає сім’я Пузиняк, до привітань приєднуються сім’я Когут. З ювілеєм шлем своє вітання: Здоров’я Вам міцного, як граніт, А ще – усі найкращі побажання На многих, многих, довгих літ! Хай доля буде щедра і ласкава, Хай щастя буде справжнім і рясним! Земля […]