Видано книжку про Героя АТО Віталія Бахура (відео)

bahur26 травня у Зозулівському НВК відбулася презентація книги «Заради життя», яка створена за ініціативи Тетяни Тихонової та Надії Каркулевської. Змакетував та видав книгу Тарас Подвірний, долучилися до видання меценати. Книга присвячена Віталію Бахуру – Герою АТО із Золочівщини, що віддав своє життя за Україну.

У презентації взяла участь родина Героя України, керівництво району, священики, громадськість.

Слід відмітити, що 14 червня виповнюється 1 рік з часу загибелі старшого лейтенанта Віталія Бахура, який загинув у військово-транспортному літаку Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, що заходив на посадку в аеропорту Луганськ та був збитий терористами. На борту збитого літака було 49 осіб – усі вони загинули.

Вічна пам’ять Героям…


Залишити відповідь

Next Post

Опитування щодо назви парку у Золочеві

Запрошуємо Вас взяти участь у опитуванні! Опитування проводиться відповідно до пропозиції секретаря міської ради свободівця Дмитро Колодки, щодо присвоєння новоствореному парку назву “Межиріччя”. Даний парк розташований у заплаві між старим та новим руслом річки Золочівки, обмеженого вулицями: Паркова, О.Безпалька, М.Гоголя, Набережна, Зелений Луг. Окрім того, в коментарях Ви можете залишати […]