Вуличне освітлення в населених пунктах Буської громади вмикатися не буде

Буськ
Буськ

Вуличне освітлення в населених пунктах Буської МТГ у темний час доби вмикатися не буде. Про це інформує Буська міська територіальна громада Львівської області.

“‼️ До уваги мешканців нашої громади!
🔰 У зв’язку з погіршенням загальної ситуації в енергосистемі України вуличне освітлення в населених пунктах Буської МТГ у темний час доби вмикатися не буде.
🔰 У м.Буськ вуличне освітлення працюватиме лише у вечірній час з 17.00 до 20.00, коли найбільш масово люди пересуваються вулицями.
🔸 Просимо мешканців громади з розумінням поставитися до цього тимчасового рішення”, – повідомляє Буська міська рада.

Львівщина залишається серед областей, де є труднощі з відновленням водопостачання та електропостачання після ракетних ударів, але завдяки нашим енергетикам, надзвичайникам та комунальникам ми цей виклик поступово вирішується.

Next Post

У Бродах вшанують пам'ять жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Пам’ятаємо, хто і чому організовував геноцид українців тоді. Боремось сьогодні, щоб не опинитися під владою кровожерних окупантів знову.Бродівська міська рада запрошує в цю суботу, 26 листопада, спільно вшанувати пам’ять жертв […]
Голодомор
Золочів.нет