Вулицями Львова пройде Марш Захисників України

У неділю, 14 жовтня, Львівщина відзначатиме свято Покрови, День Захисника України, День українського козацтва та річницю створення Української Повстанської Армії.

Як повідомляють у прес-службі ЛОДА, проспектом Свободи пройде «Марш захисників України», участь у якому візьмуть понад 1200 військовослужбовців зі всієї Львівщини, учасники АТО та ООС, ветерани УПА волонтери, реконструктори в одностроях УПА та козацькі громадські організації.

«Цей марш надзвичайно важливий з тої точки зору, що до нього долучені і учасники АТО, і волонтери, і добровольці. Усі хто прийде цього дня у центр міста зможе відчути силу та міць нашого війська, що утверджується усе більше протягом отсанніх років», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської обласної державної адміністрації Мирослава Туркало.

Завершить Марш Захисників України проїзд колони в 55 одиниць техніки та озброєння.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський кінотеатр покаже фільм "Позивний Бандерас"

До уваги золочів’ян та гостей нашого міста! З 11 по 21 жовтня 2018 року у  кінотеатрі “Галичина” демонструватиметься повнометражний художній фільм “Позивний Бандерас”, у якому поряд із відомими українськими акторами знімаються безпосередні учасники бойових дій на Сході України. Події у фільмі розгортаються восени 2014 року у зоні АТО, де група […]