Встановлено особу, що пошкодила дерева в центрі Золочева

derevaЯк ми раніше повідомляли, що  15 травня близько 23 години,  в центрі міста Золочева зловмисником було зламано два нових деревця, зокрема саджанці червоного клену та огорожу довкола них.

Як повідомив “Золочів.нет” секретар міської ради, свободівець,  Дмитро Колодка, по даному злодіянню міським головою Золочева Ігором Гриньківим було подано звернення у Золочівське районне відділення міліції. Особу зловмисника було встановлено.
Ним виявився громадянин А. 1983 року народження, що проживає у місті Золочеві на вулиці Гайдамацькій.  Також було встановлено, що на даний час громадянин А. перебуває у Російській Федерації з метою тимчасового заробітку. При поверненні його за місцем постійного проживання буде вирішено питання про притягнення  до адміністративної відповідальності.

Відео факт пошкодження дерева:

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська ЗОШ №1 готується до 160-ти літнього ювілею (відео)

Золочівська загальноосвітня школа № 1 імені Степана Тудора, 6 жовтня 2013 року, відзначатиме свій ювілей. Школі виповнюється 160 років. Вже розпочав свою роботу організаційний комітет по підготовці до свята. До складу організаційного комітету входять: директор школи Кашалаба Богдан Іванович, заступник директора з виховної роботи Панькевич Ірина Володимирівна, заступники з навчально-виховної […]