У Золочеві встановлено, що мати ухиляється від виховання свого неповнолітнього сина

Дитину було тимчасово поміщено в дитячу лікарню м. Золочева для обстеження.

“Золочівські правоохоронці у рамках профілактичних заходів провели рейдові перевірки щодо виявлення дітей, що залишились без догляду дорослих та перевірки сімей, що неналежно виконують батьківські обов’язки в м.Золочеві та Золочівському районі.
Під час проведення такого рейду було перевірено сім’ю, що проживає у м.Золочеві, та виховує неповнолітнього сина 2013 року народження. В ході проведеної перевірки встановлено що 26-річня мати, мешканка м. Золочева, злісно ухиляється від виховання свого неповнолітнього сина. Кошти, які дана громадянка отримує по догляду за дитиною використовує неналежно. Правоохоронцями 6 травня, дитину було тимчасово поміщено в дитячу лікарню м. Золочева для обстеження.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених за рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні,- карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років).”- про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділі поліції.

 


Залишити відповідь

Next Post

Про роботу ДП “Золочівське лісове господарство” у інтерв'ю з директором

Директор державного підприємства “Золочівське лісове господарство” Руслан Круть у інтерв’ю для “Золочів.нет” розповів про те, яку роботу проводить підприємство у даний період часу,  про посадку та рубку дерев цього року, чи проводять екологи перевірки підприємства та спростував інформацію висвітлену в одному із інтернет видань про звільнення працівників. Поділіться цим у […]