Всихання соснового лісу – проблема Золочівщини і не лише

13 жовтня 2017 року у  ДП “Золочівський лісгосп” відбувся семінар-навчання щодо проблеми масового всихання сосни звичайної. Участь у семінарі взяли керівники району, голови сільських рад.

Під час заходу було обговорено актуальне питання про дерева сосни, які вражаються шкідником і вмирають з верхівки донизу.

Головний лісничий ДП „Золочівський лісгосп” Повзанюк Ігор Михайлович розповів про Золочівський лісгосп та поширеність цієї проблеми у Золочівському районі.

Головний лісопатолог Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Львівлісозахист” Богдан Соколовський зазначив, що це є проблема не лише Золочівщини, Львівщини, України, а це є глобальна проблема.

Директор ДП «Золочівський лісгосп» Руслан Круть розповів також про проблему охорони лісу не лише від шкідників-комах, але й людей, які з метою наживи зрізають і крадуть дерева.

Після обговорення в аудиторії усі поїхали в ліс, де мали можливість наочно подивитися як шкідники вражають дерева.

Детальніше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбулася смолоскипна хода

14 жовтня 2017 року у Золочеві відбулася смолоскипна хода, приурочена 75-й річниці створення УПА та Дню захисника України. Символічно, що від пам’ятника Борцям за волю України, вулицею Героїв Небесної сотні, учасники ходи прийшли на площу Незалежності до В’ячеслава Чорновола та дошки пам’яті Небесної сотні. До присутніх звернулися Володимир Зубар, Ігор […]