Вшанували світлу пам’ять визволителів

У Золочеві 22 червня військовослужбовці на чолі з начальником Навчального центру внутрішніх військ МВС України, полковником Костянтином Плетко поклали квіти до меморіалу з нагоди Дня скорботи і пам’яті жертв війни в Україні та 71-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни. 

Перед особовим складом з промовою виступив начальник Навчального центру та звернув увагу, на велику кількість загиблих українців, які віддали життя задля світлого майбутнього наступних поколінь.

«Цей День уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських долей, нездійсненних мрій i задумів. Ми завжди будемо пам’ятати ціну, яку заплатили наші батьки i діди за нинішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати i виховувати дітей» – додав він наприкінці виступу.

 Майор Анатолій Романюк

фото автора

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся фестиваль "Країна мрій"

22 та 23 червня 2012 року на схилах Дніпра, на Співочому полі та біля Святої лаври, під ясним блакитним київським небом  відбувся надзвичайно драйвовий та неповторний фестиваль, який цілий рік чекали – «Країна Мрій», — організатором якого є незмінний, харизматичний і патріотичний Олег Скрипка. Фестиваль об’єднав в собі силу-силенну заходів! На різних […]