Вшитки лемки – гев, докупи! (відео)

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці в родинне коло зібралися два села, як сусіди близькі – це Черемха з Липовцем із Польщі, що завітали у наші краї.

За добрими християнськими традиціями відбувся Молебень біля пам’ятника «Родинне дерево» у Золочеві. У молебні взяли участь не тільки члени суспільно-культурної організації «Родинне дерево», але і громадськість міста.

Продовжили урочистості у малому залі Народного дому де відбувся захід під назвою «МоЄ сЕло лемківське».

Нагадаємо, що пам’ятник “Родинне дерево” освячено 24 жовтня 2010 року. Даний пам’ятник споруджено суспільно-культурною громадською організацією українців депортованих у 1944-1947 роках із Лемківщини, Любачівщини, Надсяння, Підляшшя, Холмщини.


Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбулася смолоскипна хода (відео)

71 річницю створення Української повстанської армії у Золочеві відзначили смолоскипною ходою. Золочевом із запаленими смолоскипами та червоно-чорними прапорами учасники заходу пройшли від пам’ятника В’ячеславу Чорноволу до Золочівської загальноосвітньої школи №2, по вул. Романа Шухевича, вул. Героя України Степана Бандери. Завершилася хода біля хреста ” Борцям за волю України”, де усі […]