Вшанували пам’ять ліквідаторів ЧАЕС

chaes26 квітня 1986 року сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Від тоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС визнана світовим співтовариством як найбільша техногенна катастрофа в історії людства.

До вшанування пам’яті ліквідаторів ЧАЕС долучилися вчителі і діти Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Був організований виступ дітей центру, на якому були присутні батьки і діти, а також люди, які безпосередньо брали участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи.
Висловлюємо слова подяки Гуралю Богдану Орестовичу, який є директором центру і головою Золочівської районної організації Союз Чорнобиль України, а також чорнобильцям серед яких Кулян Володимир,Чорнобай Роман, Рудий Володимир, Бендасюк Петро, Шевченко Микола, Бойко Володя, Дикало Роман, Шев’яков Олександр, які брали активну участь у, посаджені саджанців, започаткували посадку живоплоту, яка прикрашає зовнішній вигляд центру.

Цісельська Ірина