Всесвітній день поцілунку

6 липня відзначають Всесвітній день поцілунків.

Традиційно всі хто бажає можуть цілуватися на повних правах. Дане свято вперше вигадали у Великобританії. А два десятки років тому воно було затверджено Організацією Об’єднаних Націй. У багатьох містах цього дня проходять різні конкурси поцілунків, учасники яких мають шанс виграти різні призи і подарунки.

Що може змусити серце перекачувати щохвилини на один літр крові більше звичайного? Надати руху 28 м’язів тіла одночасно й миттєво підвищити артеріальний тиск? Спровокувати викид адреналіну, а також спалити дюжину калорій? Ранкова пробіжка, здача іспиту, важка робота? Не вгадали: поцілунок!

Поцілунки – невід’ємна частина нашого життя. Поцілунок здатний виразити усе те, що ми відчуваємо: повага, любов, пристрасть. А чи є користь у поцілунках і якщо «так», то чим же корисні поцілунки?
Наука не обходить своєю увагою жодну сферу людського життя, намагаючись пояснити все те, що трапляється їй під руку. Коли в поле її зору попалися поцілунки, з’явилося поняття «філематологія» – наука про природу самого поцілунку і його вплив на здоров’я людини.

До теперішнього часу цією наукою зроблено дуже цікаві висновки.
Так, японські медики стверджують, що поцілунок здатний знизити в людському організмі вироблення гістаміну, який викликає сінну лихоманку. Але щоб цього домогтися, цілуватися треба в супроводі спокійної музики протягом … аж цілих 30 хвилин! До цього висновку вчені прийшли в ході експериментів, що підтверджують цей факт.

Британські вчені ж зупинилися на вивченні проблеми цитомегаловірусу, який є в слині і може нести в собі небезпеку для вагітних, оскільки здатний призвести до смерті плоду або до розвитку в нього фізіологічних вад.Керівник цього наукового проекту Колін Хендра за результатами дослідження заявив, що постійні поцілунки, які відбуваються між постійними партнерами, є прекрасним і ефективним щепленням від цитомегаловірусу.

Стоматологи ж стверджують, що поцілунки – відмінний спосіб захисту від карієсу. Секрет криється в тому, що слина містить велику кількість з’єднань фосфору, кальцію та природних антибіотиків. Крім цього, довгий поцілунок нормалізує кислотність в порожнині рота, тому він особливо корисний після їжі.

У користь поцілунку переконані і терапевти, які стверджують, що щирі і довгі поцілунки здатні сприятливо впливати на тиск, зокрема, це стосується гіпотоніків.
Німецькі вчені змогли навіть визначити техніку оздоровчого поцілунку: для цього потрібно цілуватися не менше трьох хвилин, дивлячись в очі один одному.
Поцілунки – відмінний засіб для підняття настрою і зміцнення імунітету. Вони рятують від стресів, депресії і навіть втоми. Конкретизовано і ще один чинник довгого життя тих, хто перебуває у шлюбі: постійні поцілунки продовжують життя.

Але й важлива умова, яке варто дотримувати: для того, щоб поцілунок мав оздоровчу властивістю, він неодмінно повинен бути щирим.

Відомі цілувальники: американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти за 8 годин поцілував 8001 людину 15 вересня 1990 під час фестивалю, що проходив в його штаті. Таким чином, він примудрявся цілувати нову людину через кожні 3,6 секунди.
Перший цілунок на екрані: 1896 р. – його відобразили Мей Ірвін і Джон С. Райе у 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок».
Самий насичений поцілунками фільм: «Дон Жуан» (1926 р., компанія «Уорнер Бразерс»). У ньому нарахували 191 поцілунок.
Найдовший поцілунок в історії кіно: Реджіс Тумі і Джейн Ваймен цілувалися впродовж 185 секунд у фільмі «You’re in the Army Now» ( «Ти зараз в армії», 1940 р.), що займає 4% всієї тривалості фільму.

Істини про поцілунок

1.На думку психологів, поцілунок просто необхідний для нашої душевної рівноваги.
2. Жінки надають більшого значення поцілункам, ніж чоловіки.
3. Навіть якщо не всі що цілуються попадають на “сьоме небо”, ендорфіни, що виділяються при цьому в кров й мають наркотичну дію, дають відчуття блаженства й спокою.

4. Далеко не всі вважають поцілунок проявом любові: у деяких африканських племенах чоловіки й жінки зовсім відмовилися від нього нібито для збереження душі, а ескімоси, замість того щоб злитися в жагучому поцілунку, тільки чуттєво труться носами.

5. Цілуючись, ми обмінюємося 9 мг води, 0,7 г альбуміну, 0,18 г органічних речовин, 0,7 мг жирів, 0,45 мг солі й… 250 бактеріями!
9. Всі речовини “поцілункового обміну”, взагалі-то, не небезпечні й не тільки полегшують травлення, але й сприятливо впливають на імунітет.

Тож, цілуйтеся на здоров’я!

Залишити відповідь

Next Post

Комп’ютерний Всесвіт: миша Defender за надзвичайно привабливою ціною

Твої правила! Твоя гра! Ігрова миша Defender з підсвічуванням та ідеальною формою корпуса за надзвичайно привабливою ціною в магазині Комп’ютерний Всесвіт: м. Золочів, вул. Шашкевича, 1 http://kv-ua.net/ Графік роботи: пн-пт: 09:00-18:00 сб-сб: 09:00-16:00 нд-нд: 10:00-14:00 Поділіться цим у соцмережах: