Всесвітній день донора крові

14 червня відзначають Всесвітній день донора крові!

У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня.

Цього року Всесвітній день донора крові знову проводиться у всьому світі і буде координуватися Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.
Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є. Особливо гостро брак крові відчувається в країнах, що розвиваються, де проживає більшість світового населення.
 
Джерело: dilovamova.com

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська міська рада планує влаштувати тенісні корти

При вході в міський парк відпочинку, що на вулиці Маркіяна Шашкевича, Золочівська міська рада планує влаштувати тенісні корти. З цією метою, для підсипки земельної ділянки,  пропонується суб’єктам господарювання вивозити будівельне сміття в необмежених кількостях. За більш детальною інформацією звертатись в міську раду за тел.: 7-01-60. Поділіться цим у соцмережах: