Все про складні ножі

Складаний ніж – виріб, який використовується не тільки в туристичних походах, а й у повсякденному житті. Його ключові особливості в тому, що клинок забирається в рукоять, а для відкривання однією рукою передбачається шпенек або отвір. Для фіксації клинка використовується спеціальний замок. У складеному вигляді ніж займає мінімум місця.

Складні ножі – помічники на всі випадки життя

Універсальність – головна перевага складного ножа. Такий виріб призначається для вирішення величезної кількості завдань. Наведемо кілька прикладів:

– відкривання консервної банки;

– зачищення проводів;

– нарізка овочів і фруктів;

– оброблення здобичі;

– вкрутити або викрутити шуруп.

Цим сфера застосування складного ножа не обмежується. Це надійний помічник, який завжди виручить у складній ситуації, в польових і в домашніх умовах. Ніж часто використовують, щоб відкрити пляшку або пакет з молоком, зробити рогатку або вистругати прутики, відрізати нитку або волосся, що стирчить.

Переваги якісних складних ножів

Термін служби виробу безпосередньо залежить від того, які матеріали використовуються під час виробництва. Щоб ріжучий інструмент застосовувався за призначенням довгий час, слід віддавати перевагу продукції відомих брендів. Як варіант, це можуть бути складні ножі.

Вибравши якісний виріб, Ви не прогадаєте. Чому? Тому що складні ножі від провідних виробників мають вагомі переваги:

– міцність – клинок виготовляється зі сталі. Це матеріал, що володіє високими експлуатаційними властивостями: стійкість до корозії і до навантажень;

– ергономічність – руків’я виготовляється з матеріалу з шорсткою текстурою. Завдяки такій особливості ніж зручно тримати навіть у мокрій руці;

– компактність – ніж легко складається і розкладається. У складеному вигляді його можна носити в кишені штанів, у сумці, в туристичному рюкзаку.

Як вибрати ніж?

У продажу представлені складні ножі в широкому асортименті. Щоб зробити покупку, потрібно звертати увагу на основні параметри: матеріал клинка і рукояті, розміри, вагу, механізм відкривання і фіксації леза. Для зручності в більшості моделей передбачається кишенькова кліпса і отвір під темляк.

Ще один важливий момент. Вибирайте складаний ніж у перевіреному інтернет-магазині. Це запорука того, що клієнтам пропонують оригінальну продукцію, що відповідає високим стандартам якості.

Next Post

Мотузка для альпінізму та інших завдань

Спорядження будь-якого альпініста, туриста і просто фаната подорожей повинно включати в себе величезну кількість інструментів та аксесуарів. Одним із універсальних та практичних рішень є проста мотузка. Сьогодні можна купити мотузку різних варіантів і з різними характеристиками, адже вони відрізняються максимальним навантаженням, особливостями плетіннями, кольором та іншими параметрами. Під кожне завдання […]