Вручили нагороди матерям-героїням (відео)

materi31 жовтня 2013 року у залі засідань районної ради пройшла урочиста церемонія вручення нагрудних знаків та посвідчень берегиням родинних цінностей, люблячим і мудрим наставницям дітей, справжнім героїням у своєму найвищому покликанні народити і виховати людину.

Вітали матерів від імені Президента України Віктора Януковича голова районної ради Володимир Недзельський та заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський. Багатодітним матерям вручили державні нагороди, подарунки та квіти.

Піднесений настрій та позитивну енергетику підтримали талановиті працівники районного Народного дому ім. І. Білозіра. Ліричні та жартівливі пісні у їхньому виконанні додали гарного настрою всім, хто зібрався у залі. На адресу Матерів-героїнь звучало багато привітань і теплих слів.


Залишити відповідь

Next Post

Привітали працівників соціальної сфери (відео)

31 жовтня 2013 року у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери за участю представників усіх районних служб, які займаються соціальними питаннями – управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних […]