Вперше розпочалася піша проща зі Львова до Глинян

hrestЗ благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, вперше розпочалася піша проща зі Львова до Глинян, Золочівського району.
Сьогодні о 6:00 відбулася Свята Літургія в архікатедральному соборі Святого Юра у Львові. О 7:30 прочани вирушили до Глинян. Маршрут прощі пролягав через села Підбірці, Миклашів, Нижня Білка, Сухоріччя та Заставне. Тут відбулися молитовні зупинки в місцевих храмах. Прибуття паломників до Глинян очікують сьогодні о 18:00.

Завершиться проща завтра о 11:00 Архиєрейською Святою Літургією у храмі Святого Миколая міста Глиняни, яку очолить Владика Венедикт (Протосинкел Львівської Архиєпархії).

Прощу організовують з нагоди празника Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, а також святкування 1025 річчя хрещення України, яке вперше буде проводитися на рівні Глинянського деканату. Розповів “Золочів.нет” депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко.


Залишити відповідь

Next Post

Навчально-інформаційний центр ПАТ “Львівобленерго” проводить навчання

Навчально-інформаційний центр ПАТ “Львівобленерго” проводить навчання осіб відповідальних за обслуговування електрообладнання з присвоєнням групи з електробезпеки. Термін навчання: 40 год. для осіб, які навчаються вперше; 24 год. для осіб, яким необхідно пройти періодичне навчання. Навчання проводиться в сучасно-облаштованих класах. Висококваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи за фахом не лише навчать, […]