Ворона і рак | Маркіян Шашкевич (відео)

Мельник Богдана Михайлівна
Мельник Богдана Михайлівна

До 210 річниці з дня уродин отця Маркіяна Шашкевича колектив Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М.Шашкевича спільно з ГО «Золочів.нет» розпочали проєкт «Маркіян Шашкевич. Читанка для діточок». Метою проєкту стала ідея популяризації творів Шашкевича для дітей. Разом з тим плануємо подарувати аудіозаписи байок та повісток М.Шашкевича Львівській обласній організації Українського товариства сліпих, щоб діти з інвалідністю змогли долучитися до справжнього скарбу, який плекав для нас поет і священник, соборник і просвітитель, автор першої в українській мові читанки.

Маркіян Шашкевич «Читанка для діточок». Упорядник Ярема Гоян. Байки та повістки у виконанні учнів та вчителів Золочівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Маркіяна Шашкевича, а також випускників-священослужителів УГКЦ.

Долучайтеся до великої спадщини Провісника нашого Відродження. Користаймо з життєдайного джерела творчості отця Маркіяна.

Спільний проєкт колективу Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. М. Шашкевича та ГО «Золочів.нет».
За матеріалами Шашкевич М. Читанка для діточок (адаптований текст) /Маркіян Шашкевич; укладач Я. П. Гоян.—Київ; Українська мить, Ін Юре, 2017.
Відео, монтаж та звук: Ю. Даниленко.
Автор ідеї О. Патрик, заступник директора закладу.

Next Post

Вітання для Танасійчука Олександра Олександровича

Найщиріші вітання з 50-річчям для коханого чоловіка, дорогого тата Танасійчука Олександра Олександровича від дочки Олі та зятя Юри, дочки Роксолани та жінки Лесі. В цей радісний день, в ювілейне це свято Хай доля призначить Вам років багато, Відпустить здоров’я, щастя й добра, І ласкою сповниться рідная хата, Багато в ній […]
Вітання