Володимир Зеленський: ми запроваджуємо воєнний стан на всій території України (відео)

Путін розпочав повномасштабну війну проти України. Запроваджують воєнний стан на всій території України. Про це у зверненні повідомив Президент.

“Сьогодні від Вас, від кожного з Вас потрібен спокій. По можливості залишайтеся вдома. Ми працюємо, армія працює. Працює весь сектор безпеки і оборони України. Без паніки. Ми всіх переможемо, бо ми це Україна!”, -сказав президент.

“Сьогодні вранці Росія розпочала нову військову операцію проти нашої держави. Це нічим не виправдане брехливе й цинічне вторгнення. Відбуваються удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах, атаковані прикордонні підрозділи, деградувала ситуація на Донбасі. ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки і оборони. Буде запроваджено воєнний стан. Наші дипломати інформують світ про те, що відбувається. Українці ніколи й нікому не віддадуть свою свободу й незалежність. Тільки ми самі, всі громадяни України, з 1991 року визначаємо наше майбутнє. Але зараз вирішується доля не лише нашої держави, а й того, яким буде життя у Європі. Від чесної та справедливої відповіді світу на цю агресію залежить те, чи залишиться хоча б щось від сили міжнародного права. Цивільним громадянам України варто залишатися вдома. Попередьте своїх близьких про те, що відбувається. Подбайте про тих, хто потребує допомоги. Усі думки й молитви з нашими солдатами. Слава Україні!”, – заявили в офісі Президента.

Next Post

Генеральний штаб ЗСУ: українські військові збили 5 російських літаків і вертоліт

Повідомлення Генерального штабу Збройних Сил України: “За інформацією командування Об’єднаних Сил, сьогодні, 24 лютого, у районі проведення ОС збито 5 літаків та вертоліт агресорів. Об’єднані сили дають гідну відсіч збройним силам РФ. Військові підрозділи на своїх позиціях. Противник несе втрати. Зберігайте спокій та вірте в українських захисників. Разом переможемо! Слава […]
Золочів.нет