Володимир Сергійчук закликав освітян Золочівщини до об’єднання

Українцям зараз як ніколи потрібне об’єднання – вважає відомий український письменник Володимир Сергійчук. З нагоди всесвітнього дня бібліотек  освітяни Золочівщини зібрались за круглим столом з відомим українським істориком, професором Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка.

У Золочеві автор  багатьох праць про історію українського народу презентував свою нову книгу про життя Митрополита Йосипа Сліпого. Автор проводить паралелі між минулим та сучасним України і вважає вибір, який українці зроблять вже через місяць, – може змінити історію. Володимир Сергійчук висловив свою позицію щодо політичної ситуації в країні, та розповів наскільки українцям  сьогодні потрібне об’єднання. Круглий стіл відбувся за підтримки єдиного  кандидата у народні  депутати від Об’єднаної опозиції по 123 виборчому округу Ліди КОТЕЛЯК. Видання про Йосипа Сліпого автор книги та організатор круглого столу подарували бібліотекам та школам.

“Я за Об’єднану опозицію, і на цьому окрузі підтримую Ліду КОТЕЛЯК, тому що лише  в єдності наше майбутнє. Про це свідчить наша історія,  ще з часів Київської Русі, бо  тільки в об’єднанні ми можемо бути сильними. Жодні “одинокі отамани” не відбудують сьогодні наш край. Ми маємо єдиного кандидата, і повинні його підтримати”, – наголошує відомий історик, відповідаючи на запитання, кого з кандидатів він підтримує на цьому окрузі.

У свою чергу, кандидат у народні депутати, Ліда КОТЕЛЯК  наголошує, що ми мусимо пам’ятати про свої звичаї, традиції, обряди, свою історію, своє коріння. Саме завдяки таким постатям, як Йосип Сліпий ми живемо нині в незалежній державі. Тільки  сильні особистості здатні сьогодні згуртувати нас українців і привести до перемоги, щоб подолати злочинний владний режим.

Ірина ТРАВЕНЬ

Залишити відповідь

Next Post

150-річчя встановлення чудотворної ікони відсвяткували у Поморянах (відео)

Чудотворна ікона в Поморянах розташована у церкві Собору Богородиці, яку місцеві жителі називають просто Горішньою церквою. Вона – дерев’яна і стоїть на високому пагорбі, що далі дорогою за муровану церкву Персвятої Трійці, куди перенесли ікону до 150-річчя з нагоди встановлення чудотворної ікони Матері Божої. За легендою Горішню церкву збудували козаки […]