Володимир Недзельський відкликав свою кандидатуру з виборів міського голови Золочева (звернення)

НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ Володимир Йосипович
Володимир Недзельський

Шановні мешканці Золочівщини!

Йдучи на вибори як кандидат на посаду міського голови, я керувався насамперед не бажанням обійняти посаду, а готовністю ефективно використати свій управлінський досвід на благо громади. Як мешканець краю я зацікавлений в його розвитку і процвітанні. Як громадянин я розумію важливість об’єднання людей навколо спільної мети – побудови високорозвиненої соціальної держави, в якій інтереси громади є найвищим пріоритетом.

Я уважно відстежував симпатії і побажання виборців. Беручи до уваги результати соціологічних досліджень та запит в суспільстві на нові обличчя, я вирішив відкликати свою кандидатуру з виборів міського голови.

На виборах маю намір підтримати кандидатуру п. Ігоря Бартківа і закликаю своїх симпатиків віддати за нього свої голоси. Зі свого боку в командному дусі обіцяю допомагати п. Ігорю Бартківу своїм досвідом і знаннями задля розвитку Золочівської об’єднаної територіальної громади.

Володимир Недзельський

Next Post

В Україні подовжили дію адаптивного карантину (відео)

Уряд подовжує дію адаптивного карантину до кінця цього року, оскільки це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 13 жовтня під час позачергового засідання Уряду. За його підсумками Кабінет Міністрів України підтримав внесення змін до постанови №641. Про це “Золочів.нет” повідомили […]
коронавірус