Володимир Кличко переміг Мормека, зробивши свій ювілейний 50 нокаут

3 березня 2012 року  у Дюссельдорфі (Німеччина) відбувся довгоочікуваний бій між Володимиром Кличко  і Жаном-Марком Мормеком.

Хоча на Мормека надій не покладали навіть самі Французи, проте наш чемпіон знову підтвердив, що українці кращі. І від самого початку бою це вже було зрозуміло.

Розпочався бій тим, що Мормек “пірнав” під ліву руку Володимира, через що викликав невдоволення 50-ти тисячної публіки. І стало всім зрозуміло, що Мормека цікавить не перемога у бою, а власний захист. Вже у 2-му раунді Володимир Кличко організував для француза Мормека  нокдаун, після якого той,  все ж прийшов до себе.  І ось у 4-му раунді Володимир Кличко переміг Мормека, зробивши  свій ювілейний 50 нокаут.

Одним словом, Мормек так і не встиг зробити нічого, що можна назвати ефективними діями. Можливо, причиною цьому стала його дворічна перерва у боксі та різниця у зрості і вазі.

Хочеться нагадати, що для Володимира Кличко це був 20 чемпіонський бій.

Безумовно, що ця перемога дуже радує,  а ще більше радує те, що Клички є кращими супер ваговиками планети.

Вболіваймо за наших!

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася товариська баскетбольна гра Золочів-Рогатин...

4 березня 2012 року у Золочеві відбулася товариська баскетбольна  гра. У грі взяли участь Золочівська молодіжна команда (20-35 років) БК “Золочів” та ветерани баскетболу (30-45 років) група “Здоров’я” з міста Рогатина Івано-франківської області. Гра закінчилася з рахунком 44:23 на користь гостей із Рогатина. Організатором приїзду рогатинської команди був депутат обласної […]