Володимир Дідула презентував книжку “У країні кленового листка” (відео)

didulaСерію зустрічей “Самореалізація.Портрет сучасника” продовжив Володимир Дідула презентацією своєї книжки “У країні кленового листка”. Було тісно, але затишно, радісно від спілкування. Дуже гарні люди прийшли послухати автора, потішитися його здобутком. Атмосфера склалася творча, кожен мав можливість і про себе заявити , і питання задати пану Володимиру , не обминули і суспільно-політичну українську тему. Зустріч нагадувала креативну майстерню, де наживо писалися вірші, малювалися малюнки, читалася проза. Ось така самореалізація.

Поетичний підсумок дійства підвела Л.Сидорович :

Катарсис

Не кидаймо сміття. На стежці біля хати,
У лісі край дороги, на березі ріки.
Не залишай його в душі, щоб не вертати
Туди й не викидати непотріб за роки.

Не засміти душі. Своєї і чужої.
Не виплекай тітушок з пустелею в очах.
Не множ у світі зла, не сповивай в сувої.
Живи, щоби Майдан у серці не зачах.

Леся Сидорович
13.03.2014

І наостанок, В.Дідула написав книжку про враження від свого перебування в Канаді, та, насправді, це книжка про любов до України, дуже актуальна книжка. Читайте.
Тереза Гевко, психолог


Залишити відповідь

Next Post

В Росії вважають, що "зелені чоловічки" в Криму – це комп'ютерна графіка

Російські журналісти запевняють, що в Криму немає російських військових. Це все комп’ютерна графіка. Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» написав журналіст Олексій Кафтан, повідомляє Еспресо.TV. «Це навіть не фімоз мозку. Це аненцефалія. Одеський друг розповів: Спілкувався з двома журналістами – росіянами. Думка така: все, що вам показують, це туфта. […]