Володимир Чорнопис обраний головою Глинянської ОТГ

За попереднім підрахунком голову Куровицької сільської ради обрали головою Глинянської ОТГ.

Про це голова сільради Володимир Чорнопис повідомив на своїй сторінці у Фейсбук:

“Шановні жителі Куровицької, Підгайчиківської, Словітської, Великополюхівської Перегноївської, Заставнянської сільських рад та міста Глиняни.

Завершено передвиборчі перегони, напружені та іноді дуже брудні. Кожен з кандидатів йшов за вашою довірою своїм шляхом. Це передвиборна компанія ще раз довела, що не потрібно опускати руки, зневіруватися, які б сили нам не протистояли. Таки вирішальним буде довіра людей і ви зробили свій вибір.

Дякую Богу і всім, хто підтримав мене та довірили бути обраним головою Глинянської ОТГ. Буду працею доводити тим хто віддав голос за інших кандидатів, що тільки разом ми зможемо завершити розпочаті роботи на території нашої ОТГ.

Готовий консолідувати всіх депутатів проукраїнського напрямку тільки на користь соціально-економічного розвитку, благополуччя та покращення умов проживання людей на території Глинянської ОТГ. Попереду маємо багато викликів, важкої роботи, формування структури та штату нашої громади Всім дякую за привітання та настанови в роботі.
Слава Україні !!!
Честь маю. Володимир Чорнопис!”

Нагадаємо, що люди добивалися створення Куровицької ОТГ, проте цього не сталося. Натомість Володимиру Чорнопису люди довірили керівництво Глинянською ОТГ.

Next Post

При посвідченні договорів з продажу чи оренди нерухомості нотаріуси мають повідомляти податкову службу

Фахівці податкової служби нагадують, що нотаріуси, які посвідчують договір з продажу (обміну) об’єктів нерухомості між фізичними особами мають подавати щокварталу до контролюючого органу за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про такий договір. Така інформація включається до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь […]