Водонагрівачі – тепла вода у будь-який час

У багатьох містах України гарячої води немає, до того ж вона гарантовано відсутня при будівництві дачі, котеджу або заміського будинку. Потрібно шукати варіанти і один із них – це покупка водонагрівача. Так званий бойлер є великою ємністю з теплоізоляційними стінками. Відбувається всередині нагрівання і людина завжди матиме запас теплої води.

Нагрівачі можуть бути газовими, електричними, накопичувальними та навіть проточними. Тут https://comfy.ua/water-heater/ потрібно оцінити пропозиції та зробити оптимальний вибір, ґрунтуючись на своїх запитах. Насамперед оцінюються технічні параметри, потужність, особливості нагріву і навіть зовнішній вигляд техніки.

Типи нагрівачів

Не завжди є багато вільного місця для встановлення такого обладнання, тому виробники пропонують два форм-фактори:

  1. Горизонтальний. Нові водні потоки змішуються з водою, що нагрілася, а це знижує ефективність. До того ж нагрівач розташований збоку, що також може збільшити час нагріву;
  2. Вертикальний. Джерело нагріву знаходиться у нижній точці, що гарантує високу ефективність створення теплої води. Знижується втрата ефективності, а проміжок між нагріваннями також знижується.

Для невеликих сімей відмінним варіантом стане бойлер на 50 літрів, але для великих сімей потрібно підбирати моделі як мінімум на 100-150 літрів.

Джерело нагріву

Найкращим варіантом є електричний бойлер, але для нього потрібна стабільна мережа. Усередині встановлено ТЕН, який постійно підтримує задану температуру. Іноді нагрівання триватиме надто довго, особливо при великому об’ємі бойлера.

Проточні моделі можуть працювати від електрики чи газу. У першому випадку вони споживатимуть надто багато ресурсів, але ефективність газу дозволяє отримувати потрібну температуру воду. При цьому має бути добрий натиск як газу, так і води. Час від часу таку техніку необхідно обслуговувати.

Особливості монтажу та встановлення

Цими роботами мають займатися професіонали своєї справи. До обладнання та труб повинен бути постійний доступ. Для фіксації на стіні використовуються міцні анкери. Заздалегідь бажано провести діагностику електричної проводки або підвести нову лінію, щоб уникати будь-яких проблем у майбутньому.

При використанні газового нагрівача заздалегідь проектується та прокладається відповідна інфраструктура. Після виконання всіх робіт необхідно провести всі перевірки та тестування щодо якості та ефективності нагрівання води.

Next Post

Сили оборони України відбили понад 100 ворожих атак росії

Оперативна інформація станом на 06.00 18.03.2023 щодо російського вторгнення за даними Генштабу ЗСУ: “Слава Україні! Триває триста вісімдесят восьма доба російського широкомасштабного вторгнення. Противник завдав 34 авіаційних удари. 11 з них – із застосуванням БПЛА «Шахед-136». 10 цих БпЛА було знищено нашими підрозділами ППО, але один, на жаль, влучив в […]