Водійські права і паспорт тепер коштуватимуть на 40% дешевше

pasportЦіна на оформлення посвідчень водія, техпаспортів на транспортні засоби, а також вітчизняних та закордонних паспортів громадян України знизиться на 40%. Про це розповів заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар.

Як йдеться в повідомленні міністерства, зниження ціни пов’язане з тим, що відтепер посвідчення водіїв та інші документи суворої звітності виготовлятиме Національний банк України.

«Сьогодні Міністерство внутрішніх справ України передало всі функції щодо виготовлення посвідчень водіїв так і інших документів суворої звітності Національному банку України. Хочу констатувати, що при виробництві підприємством «ЄДАПС» посвідчення водія коштувало 198 гривень, то тепер – 114 гривень, а це менше на 40% їх вартості. Стільки ж коштуватиме і техпаспорт», – зазначив Сергій Чеботар.

За його словами, найближчим часом такі зміни відбудуться і у сфері виготовлення паспортів, відповідно «ціна на них буде значно нижча».

Джерело: Zaxid.net


Залишити відповідь

Next Post

В Одеській і Львівській областях найгірші дороги, – Укравтодор

Львівщина опинилася у першій трійці областей із найгіршими дорогами. Таким є висновок спеціальної комісії за результатами огляду доріг загального користування. Найгірші дороги в Одеській області, Львівщина – на другому місці, Івано-Франківська та Донецька – на третьому. Як повідомила прес-служба «Укравтодору», найбільше проблем є в Одеській області, де обсяги ямковості становлять […]