ВНОЧІ ЗНИЩЕНО 43 ПОВІТРЯНІ ЦІЛІ: 18 РАКЕТ ТА 25 УДАРНИХ БПЛА

ППО
ілюстрація

У ніч на 24 березня 2024 року російські окупанти атакували 29-ма крилатими ракетами Х-101/Х-555 із 14 літаків стратегічної авіації Ту-95МС (район пусків Енгельс – рф.) та 28-ма ударними БпЛА типу «Shahed» (райони пусків Приморсько-Ахтарськ – рф., мис Чауда – Крим), повідомляють Повітряні сили.

“До відбиття повітряного нападу залучались зенітні ракетні підрозділи та винищувальна авіація Повітряних Сил, мобільні вогневі групи, засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України. В результаті протиповітряного бою знищено 43 повітряні цілі: 18 крилатих ракет Х-101/Х-555 та 25 ударних БпЛА «Shahed-136/131» у межах Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Київської, Волинської та Львівської областей. Усім дякую за бойову роботу! Разом – до перемоги!”, – повідомив Командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук.

Next Post

Окупанти завдали чергового масового удару по Україні: що відомо

В ніч на 24 березня окупанти завдали чергового масового удару по Україні, застосувавши крилаті ракети та ударні дрони. Сили ППО збили над Києвом та в районі столиці біля десяти ворожих ракет, повідомляє КМВА. У Деснянському районі уламки впали на територію лісових насаджень. У Шевченківському — на територію паркової зони та […]