Внаслідок підземного вибуху у Львові в кількох будинках зникло світло

vubuhУ Львові поблизу вул. Хвильового, 39 відбувся вибух газу, внаслідок якого зникло світло у кількох сусідніх будинках. Цю інформацію ZAXID.NET підтвердили у прес-службі Патрульної поліції Львова.

Диспетчер аварійної служби «Львівгазу» запевнив, що за цією адресою не пролягають газові мережі, а тому вибух відбувся не через витік газу під землею.

На місце аварії також виїжджали пожежники, однак інформація про загоряння дерева також не підтвердилася.

«До нас надійшло повідомлення, що там відбулося загоряння дерева. Наші працівники виїхали на місце і виявили, що ця інформація не підтвердилася, а тому вони поїхали назад», – розповів  головний фахівець сектору зв’язків зі ЗМІ ГУ ДСНС України у Львівській області Ігор Курус.

У диспетчерській «Львівтеплоенерго» ZAXID.NET пояснили, що насправді вибух газу відбувся в одному із каналізаційних колекторів. Внаслідок цього відбулося пошкодження кабелю між підстанціями на вул. Лінкольна та Хвильового, що й спричинило відсутність світла у цьому районі.

До 15:00, як запевняють у «Львівтеплоенерго», аварію ліквідували і відновили подачу електроенергії.

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

Наталю і Богдана Безкоровайних вітають із народженням синочка

Наталю і Богдана Безкоровайних щиросердечно вітають із народженням синочка. Сестра Юля, племіник Сергійко, мама Оксана, мама Оля, тато Степан. Привітання мамі й татку із народженням хлоп’ятка! Красенем хай він зростає і здоров’я, й мудрість має! Хай найкращим буде сином і продовжить рід родини, радістю всіх звеселяє, щастя хай його чекає. […]