Внаслідок обстрілу санітарного автомобіля загинули двоє військових

Як повідомлялося раніше, РОСІЙСЬКІ ОКУПАНТИ ОБСТРІЛЯЛИ АВТОМОБІЛЬ З ВІЙСЬКОВИМИ МЕДИКАМИ ООС.

“Командування Об’єднаних сил із сумом повідомляє що сьогодні, під час виконання бойового завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, рятуючи життя пораненого побратима, загинули внаслідок ворожого обстрілу військовослужбовці Морської піхоти України: водій санітарного автомобіля “Хаммер” HMWV старший матрос Сергій Майборода та бойовий медик, кавалер ордену “За Мужність” сержант Ірина Шевченко.
Санітарний автомобіль, в якому військові медики слідували на одну з передових позицій для евакуації пораненого побратима, був підступно розстріляний бойовиками з протитанкового ракетного комплексу.
Командування та особовий склад Об’єднаних сил, товариші по службі висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв.” – йдеться у повідомлення прес-служби Операція об’єднаних сил.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Зінченка Сергія Павловича

Коханого чоловіка, батька Зінченка Сергія Павловича з чудовим Ювілеєм, з 40-річчям вітає кохана дружина Наталія і діти Діанка і Вадимко, і вся велика родина. Наш милий і любий, найкращий у світі, Бажаємо щастя, даруємо квіти. Бажаєм здоров’я багато-багато, Хай щастя і мир залишаються в хаті, Хай горе обходить завжди стороною, […]